SLIKARSTVO:

SudionikAutorNaziv radaVoditelj
Učenički dom Hrvatskog Radiše OsijekMateo SitoAutoportretNataša Šimić
Učenički dom LovranMonika ŠtromajerFragmentiInes Pierobon
Učenički dom A.B. BušićaLea PlaščarSutonTanja Šunjić
Dom učenica DubrovnikKreativno likovna sekcijaRadio valoviMarina Bobić
Dom učenika srednjih škola BjelovarMaja KalacPerspektivaSnježana Šimić

Osvojeno mjestoSudionikAutorNaziv radaVoditelj
Prvo mjestoDom učenica DubrovnikKreativno likovna sekcijaRadio valoviMarina Bobić
Drugo mjestoUčenički dom LovranMonika ŠtromajerFragmentiInes Pierobon
Treće mjestoDom učenika srednjih škola BjelovarMaja KalacPerspektivaSnježana Šimić

 

CRTEŽ:

SudionikAutorNaziv radaVoditelj
Dom učenika SušakMario PuškarićLjubavJelena Cetinja Vukelić
Srednjoškolski đački dom OsijekTena KlarićRobert de NiroLidija Janjić
Učenički dom SŠ BedekovčinaMartin ViherLažAntun Vidović
Učenički dom SplitKarlo SentaLik iz filmaMarijana Božinović
Dom učenika srednjih škola BjelovarMaja KalacLik iz Johnny DeppSnježana Šimić

Osvojeno mjestoSudionikAutorNaziv radaVoditelj
Prvo mjestoDom učenika srednjih škola BjelovarMaja KalacJohnny DeppSnježana Šimić
Drugo mjestoDom učenika SušakMario PuškarićLjubavJelena Cetinja Vukelić
Treće mjestoUčenički dom SŠ BedekovčinaMartin ViherLažAntun Vidović

 

INSTALACIJA:

SudionikAutorNaziv radaVoditelj
Učenički dom KarlovacMatea Matovina, Nikolina KostelićLabirint informacijaNevenka Brnardić
Učenički dom SŠ PakracAna DžonlićŽenska pravaBranka Marić
Učenički dom sportske gimnazijeMonika Tresk, Milana Žigić, Iva Boca, Una PricaBajkaDora Fleš
UD Paola Di Rosa DubrovnikMarijeta ObrvanSlušaj zemlju s. Ružica Dodig
Učenički dom KutinaSaša UjčićOdijelo budućnostiIrena Šuljok

Osvojeno mjestoSudionikAutorNaziv radaVoditelj
Prvo mjestoUčenički dom SŠ PakracAna DžonlićŽenska pravaBranka Marić
Drugo mjestoUčenički dom KarlovacMatea Matovina, Nikolina KostelićLabirint informacijaNevenka Brnardić
Treće mjestoUčenički dom KutinaSaša UjčićOdijelo budućnostiIrena Šuljok

 

KERAMIKA:

SudionikAutorNaziv radaVoditelj
Učenički dom Podmurvice Roko Valenta Lampa Maja Dinić
Srednjoškolski đački dom Osijek Veronika Wolf Jin Jang Lidija Janić
Učenički dom Graditeljske škole Čakovec Rajna Jakupek Amor Olor Spomenka Gavranović

Osvojeno mjestoSudionikAutorNaziv radaVoditelj
Prvo mjestoUčenički dom Podmurvice Roko Valenta Lampa Maja Dinić
Drugo mjestoSrednjoškolski đački dom Osijek Veronika Wolf Jin Jang Lidija Janić
Treće mjesto Učenički dom Graditeljske škole Čakovec Rajna Jakupek Amor Olor Spomenka Gavranović

 

SKULPTURA:

SudionikAutorNaziv radaVoditelj
Učenički dom škole za primalje Ema Hosi, Mihaela DabrovićZOO u rukamaMina Ruljančić
Učenički dom KvarnerGloria CrnkovićPauciPatricia Tićac
UTŠ Osijek – dom učenikaNikolina Gregačević07Zdenka Hadžić
Srednjoškolski đački dom ZadarDavid Brođanac; Lucija KardumBolDamir Tomić
Učenički dom ViroviticaDorijan Burcar, Ivona Marković, Tea PleškoPossessionVojo Božić

Osvojeno mjestoSudionikAutorNaziv radaVoditelj
Prvo mjestoSrednjoškolski đački dom ZadarDavid Brođanac; Lucija KardumBolDamir Tomić
Drugo mjestoUčenički dom KvarnerGloria CrnkovićPauciPatricia Tićac
Treće mjestoUTŠ Osijek – dom učenikaNikolina Gregačević07Zdenka Hadžić

 

RUKOTVORINE:

SudionikAutorNaziv radaVoditelj
Učenički dom LovranLeonarda Morožin Ušalj, Nikolina KosićPaper townLorena Škrinjar Tači
Učenički dom SŠ PakracIvanka BeranekBagsIrenka Šepl
Učenički dom MaksimirLovkinje na odbačeno blagoRibe na suhomKatarina Fruk
Učenički dom SplitMirko Arapović, Marko Žaja, Filip BlaževićBitka na Neretvi, bitka za ranjenikeSenad Čaplja
Učenički dom KriževciKristina Milak, Mihaela Mazuh, Sara ZubatovićPeta sinfonijaMarija Kovačić

Osvojeno mjestoSudionikAutorNaziv radaVoditelj
Prvo mjestoUčenički dom SplitMirko Arapović, Marko Žaja, Filip BlaževićBitka na Neretvi, bitka za ranjenikeSenad Čaplja
Drugo mjestoUčenički dom MaksimirLovkinje na odbačeno blagoRibe na suhomKatarina Fruk
Treće mjestoUčenički dom SŠ PakracIvanka BeranekBagsIrenka Šepl

 

FOTOGRAFIJA:

SudionikAutorNaziv radaVoditelj
Učenički dom Hrvatskog Radiše OsijekDavid PiljićMotionTanja Botić
SŠ Duga Resa - Dom učenikaMatej DorićOdsjaj gradaVesna Fudurić
Učenički dom A.B.BušićaVeronika TomakRelativity of motionTanja Šunjić
Ženski đački dom SplitIvana LozančićNa rubuVlatka Vladilo
Učenički dom Graditeljske škole Čakovec Petra Gašparić Nebeski putnik Vera Bralić

Osvojeno mjestoSudionikAutorNaziv radaVoditelj
Prvo mjestoSŠ Duga Resa - Dom učenikaMatej DorićOdsjaj gradaVesna Fudurić
Drugo mjestoUčenički dom A.B.BušićaVeronika TomakRelativity of motionTanja Šunjić
Treće mjestoŽenski đački dom SplitIvana LozančićNa rubuVlatka Vladilo

 

INDUSTRIJSKI DIZAJN:

SudionikAutorNaziv radaVoditelj
Učenički dom KarlovacZrinka Matešković, Lea ŽagarPut oko svijetaRadmila Rade
UTŠ Osijek – dom učenikaTamara BakunićGastro androidBrigitte Nataša Roso
Učenički dom TŠ ZagrebMarija KrpanićSvejedno, opet ćeš zakasnitiVlatka Đido
Učenički dom SplitLuka Marević, Karlo Senta, Stipe MarevićTabureMarijana Božinović
Učenički dom Graditeljske škole ČakovecFilipa Ščuka, Linda Brlečić, Matej Tovarović, Emanuela KoretićParavan za dvojeBiserka Strbad Milinović

Osvojeno mjestoSudionikAutorNaziv radaVoditelj
Prvo mjestoUTŠ Osijek – dom učenikaTamara BakunićGastro androidBrigitte Nataša Roso
Drugo mjestoUčenički dom TŠ ZagrebMarija KrpanićSvejedno, opet ćeš zakasnitiVlatka Đido
Treće mjestoUčenički dom SplitLuka Marević, Karlo Senta, Stipe MarevićTabureMarijana Božinović

 

MODNI DIZAJN:

SudionikAutorNaziv radaVoditelj
Učenički dom ŽTŠ MoraviceNikolina Aralica, Lea Šabanagić, Simon ArihPovratak zavičajuVenka Đurić
Učenički dom škole za primaljeLara & KlaraPuzzle accessoriesSaša Lautenbach
Srednjoškolski đački dom OsijekLara KovačevićZvjezdane stazeLidija Janić
Ženski đački dom SplitIve Ursić; Iva BjelišŠopingholičarkaZrinka Šarić Mužinić
Učenički dom ViroviticaDorijan BurcarModus - dvije haljineVojo Božić

Osvojeno mjestoSudionikAutorNaziv radaVoditelj
Prvo mjestoUčenički dom ViroviticaDorijan BurcarModus - dvije haljineVojo Božić
Drugo mjestoSrednjoškolski đački dom OsijekLara KovačevićZvjezdane stazeLidija Janić
Treće mjestoŽenski đački dom SplitIve Ursić; Iva BjelišŠopingholičarkaZrinka Šarić Mužinić

 

FILMSKO STVARALAŠTVO:

SudionikAutorNaziv radaVoditelj
Dom učenika VukovarFilmska skupinaBijegŽeljimir Korolija
Učenički dom PulaArmin KalenderTamnija od siveŽeljko Bužleta
Muški učenički dom DubrovnikFilmska grupaAlexMiro Bronzić
Učenički dom TŠ ZagrebIvo Ćorić, Mato Šipura, David Špoljar, Karlo KaragićDomska ljubavMarina Vuković
Dom učenika srednje škole BjelovarVideo skupinaNemoguća misija /

Osvojeno mjestoSudionikAutorNaziv radaVoditelj
Prvo mjestoMuški učenički dom DubrovnikFilmska grupaAlexMiro Bronzić
Drugo mjestoUčenički dom TŠ ZagrebIvo Ćorić, Mato Šipura, David Špoljar, Karlo KaragićDomska ljubavMarina Vuković
Treće mjestoUčenički dom PulaArmin KalenderTamnija od siveŽeljko Bužleta

Osvrt stručnog žirija za filmsko stvaralaštvo