Sudionici 44. državne Domijade 2019.g. Rovinj

Sport:

Badminton žene

SUDIONIKVODITELJBROJ
UD Hrvatski učiteljski konviktMarko Lukačević1
Učenički dom Ivanić GradRomana Svetlečić2
Učenički dom SplitŽeljana Puizina3
Učenički dom PulaDavorka Bošković5
Učenički dom srednje škole PakracLuka Ogrizek4

Badminton muški

SUDIONIKVODITELJBROJ
UD Novi ZagrebMatija Horvat1
Učenički dom Ivanić GradRomana Svetlečić2
Učenički dom SplitŽeljana Puizina4
Dom učenika SušakElizabeta Galić Papić3
Učenički dom srednje škole PakracLuka Ogrizek5

Košarka muški

SUDIONIKVODITELJBROJ
Učenički dom VaraždinKarlo Cikač5
UD Novi ZagrebRobert Galić2
Srednjoškolski đački dom ZadarIvan Đula3
Pazinski kolegij – klasična gimnazija s pravom javnosti PazinPero Marić1
Trg i kom škola Davor Milas – Učenički dom OsijekVesna Pirić4

Odbojka žene

SUDIONIKVODITELJBROJ
UD Športske gimnazije - ZagrebRobert Mifka3
Dom učenika srednjih škola BjelovarVišnja Anić5
Srednjoškolski đački dom ZadarIvan Knežević2
Učenički dom PulaDavorka Bošković4
Učenički dom srednje škole PakracJaroslav Šeba1

Mali nogomet muški

SUDIONIKVODITELJBROJ
Učenički dom VaraždinRenato Lukavečki 2
Učenički dom SplitGoran Samardžić3
UD Novi ZagrebHrvoje Rimac5
Učenički dom „T. Hero“, BakarĐorđe Carević 1
Učenički dom srednje škole PakracJaroslav Šeba4

Šah žene

SUDIONIKVODITELJBROJ
Dom učenika srednjih škola BjelovarIvana Tomić Butković 4
Učenički dom SŠ “Braća Radić“ - Kaštel ŠtafilićAndrija Ivić1
UD Hrvatski učiteljski konvikt - ZagrebBorna Banić5
Učenički dom KvarnerStipo Vrdoljak3
Učenički dom Hrvatskoga Radiše OsijekJoco Đukić 2

Šah muški

SUDIONIKVODITELJBROJ
UD Športske gimnazije - ZagrebDubravka Novarlić 3
Srednjoškolski đački dom ZadarRoko Bralić5
Učenički dom VaraždinDomagoj Anđel4
Dom učenika SušakAnte Papić 1
Učenički dom Hrvatskoga Radiše OsijekJoco Đukić2

Stolni tenis žene

SUDIONIKVODITELJBROJ
Dom učenika srednjih škola BjelovarMihovil Mateković5
UD Hrvatski učiteljski konvikt, Zagreb Ivan Jagačić4
Učenički dom SplitDodi Malada1
Dom učenika Sušak Elizabeta Galić Papić3
Srednjoškolski đački dom Osijek Mirjana Petrinšak2

Stolni tenis muški

SUDIONIKVODITELJBROJ
UD Ivana Mažuranića, ZagrebRanko Ceraj2
Srednjoškolski đački dom ZadarDijana Ivčić3
Dom učenika srednjih škola BjelovarMihovil Mateković5
Učenički dom PulaIvan Kovčalija1
Učenički dom Hrvatskoga Radiše OsijekMaja Boček4

Kultura:

Glazbeno-plesni i dramsko-scenski izraz

Dramski izraz

SudionikAutorNaziv radaVoditelj
Učenički dom PodmurviceBarbara MarasZločin i kaznaBarbara Maras
Srednjoškolski đački dom OsijekIvana Ivančić MedvedNedjeljom u tri s Dinkom ŠimunovićemIvana Ivančić Medved
Učenički dom Dora PejačevićDramska grupaPura, žganci, palentaAndrea Bračun
Ženski đački dom SplitDramska skupinaMrežaDaria Sladoević
Učenički dom Križevci Slavko Kolar Breza Sanela Hrg

Recitacija

SudionikUčenik/caNaziv radaVoditelj
Učenički dom Hrvatskog radiše OsijekPatricija RontaPrva ljubavTanja Botić
Učenički dom PodmurviceSiniša GlavaševićPriča o graduBarbara Maras
Učenički dom SŠ PregradaMiroslav Dolenec DravskiMoja matiMatea Pondjeljak, mag
Učenički dom SplitnarodnaGrudska zdravicaDodi Malada
Učenički dom VaraždinIvan VečenajJeškovoNevenka Dobrijević

Glazbeni izraz

SudionikAutorNaziv radaVoditelj
Učenički dom Hrvatskog radiše OsijekTotoAfricaBožica Krajnović
Dom učenika A.G. Matoš ZagrebLady Gaga/Bradley CooperShallowAna Imrović
Ženski učenički dom Marije Krucifikse KožulićQueenBohemian rhapsodyNikolina Matić
Srednjoškolski đački dom ZadarŽan Jakopač; Josip ĆaletaRusulicaMarija Lukšić
Učenički dom VaraždinGibonniŽeđam Metka Janjušević

Plesni izraz

SudionikKoreografNaziv radaVoditelj
Učenički dom PulaMia PetkovićAnother sides of heroesKarmen Peruško
Učenički dom SŠ PakracJuliana Hoffmann , Karmen KopićNisam LutkaDario Tomić
Učenički dom Dora PejačevićZlaticeDreamsIvana Harapin Gajić
Ženski đački dom SplitPlesna skupinaTearsVera Biočić
Učenički dom KutinaKlaudija OžanićTechnologicVesna Vuković

Folklor

SudionikKoreografNaziv radaVoditelj
Učenički dom KarlovacDražen Makarun; Astrid PavletićPod mostec- Pjesme i plesovi ZagorjaAstrid Pavletić
Srednjoškolski đački dom OsijekLivija VrankovićSunce sija, kermenc osvanuoLivija Vranković
Učenički dom Marije JambrišakTihana DragozetLipa moja livadice – pjesme i plesovi BilogoreGorjana Magovac
Ženski đački dom SplitNatali BanU Korčuli kolo kreteMajda Barada
Dom učenika srednjih škola BjelovarFilip MartinićOko Sinja zeleni se trava, tu je Gospa mjesto odabralaMirjana Pintar- Mihajlović

Multimedija

Slikarstvo

SudionikAutorNaziv radaVoditelj
Učenički dom Hrvatskog Radiše OsijekMateo SitoAutoportretNataša Šimić
Učenički dom LovranMonika ŠtromajerFragmentiInes Pierobon
Učenički dom A.B. BušićaLea PlaščarSutonTanja Šunjić
Dom učenica DubrovnikKreativno likovna sekcijaRadio valoviMarina Bobić
Dom učenika srednjih škola BjelovarMaja KalacPerspektivaSnježana Šimić

Crtež

SudionikAutorNaziv radaVoditelj
Dom učenika SušakMario PuškarićLjubavJelena Cetinja Vukelić
Srednjoškolski đački dom OsijekTena KlarićRobert de NiroLidija Janjić
Učenički dom SŠ BedekovčinaMartin ViherLažAntun Vidović
Učenički dom SplitKarlo SentaLik iz filmaMarijana Božinović
Dom učenika srednjih škola BjelovarMaja KalacLik iz Johnny DeppSnježana Šimić

Instalacija

SudionikAutorNaziv radaVoditelj
Učenički dom KarlovacMatea Matovina, Nikolina KostelićLabirint informacijaNevenka Brnardić
Učenički dom SŠ PakracAna DžonlićŽenska pravaBranka Marić
Učenički dom sportske gimnazijeMonika Tresk, Milana Žigić, Iva Boca, Una PricaBajkaDora Fleš
UD Paola Di Rosa DubrovnikMarijeta ObrvanSlušaj zemlju s. Ružica Dodig
Učenički dom KutinaSaša UjčićOdijelo budućnostiIrena Šuljok

Keramika

SudionikAutorNaziv radaVoditelj
Učenički dom Podmurvice Roko Valenta Lampa Maja Dinić
Srednjoškolski đački dom Osijek Veronika Wolf Jin Jang Lidija Janić
Učenički dom Graditeljske škole Čakovec Rajna Jakupek Amor Olor Spomenka Gavranović

Skulptura

SudionikAutorNaziv radaVoditelj
Učenički dom škole za primalje Ema Hosi, Mihaela DabrovićZOO u rukamaMina Ruljančić
Učenički dom KvarnerGloria CrnkovićPauciPatricia Tićac
UTŠ Osijek – dom učenikaNikolina Gregačević07Zdenka Hadžić
Srednjoškolski đački dom ZadarDavid Brođanac; Lucija KardumBolDamir Tomić
Učenički dom ViroviticaDorijan Burcar, Ivona Marković, Tea PleškoPossessionVojo Božić

Rukotvorine

SudionikAutorNaziv radaVoditelj
Učenički dom LovranLeonarda Morožin Ušalj, Nikolina KosićPaper townLorena Škrinjar Tači
Učenički dom SŠ PakracIvanka BeranekBagsIrenka Šepl
Učenički dom MaksimirLovkinje na odbačeno blagoRibe na suhomKatarina Fruk
Učenički dom SplitMirko Arapović, Marko Žaja, Filip BlaževićBitka na Neretvi, bitka za ranjenikeSenad Čaplja
Učenički dom KriževciKristina Milak, Mihaela Mazuh, Sara ZubatovićPeta sinfonijaMarija Kovačić

Fotografija

SudionikAutorNaziv radaVoditelj
Učenički dom Hrvatskog Radiše OsijekDavid PiljićMotionTanja Botić
SŠ Duga Resa - Dom učenikaMatej DorićOdsjaj gradaVesna Fudurić
Učenički dom A.B.BušićaVeronika TomakRelativity of motionTanja Šunjić
Ženski đački dom SplitIvana LozančićNa rubuVlatka Vladilo
Učenički dom Graditeljske škole Čakovec Petra Gašparić Nebeski putnik Vera Bralić

Industrijski dizajn

SudionikAutorNaziv radaVoditelj
Učenički dom KarlovacZrinka Matešković, Lea ŽagarPut oko svijetaRadmila Rade
UTŠ Osijek – dom učenikaTamara BakunićGastro androidBrigitte Nataša Roso
Učenički dom TŠ ZagrebMarija KrpanićSvejedno, opet ćeš zakasnitiVlatka Đido
Učenički dom SplitLuka Marević, Karlo Senta, Stipe MarevićTabureMarijana Božinović
Učenički dom Graditeljske škole ČakovecFilipa Ščuka, Linda Brlečić, Matej Tovarović, Emanuela KoretićParavan za dvojeBiserka Strbad Milinović

Modni dizajn

SudionikAutorNaziv radaVoditelj
Učenički dom ŽTŠ MoraviceNikolina Aralica, Lea Šabanagić, Simon ArihPovratak zavičajuVenka Đurić
Učenički dom škole za primaljeLara & KlaraPuzzle accessoriesSaša Lautenbach
Srednjoškolski đački dom OsijekLara KovačevićZvjezdane stazeLidija Janić
Ženski đački dom SplitIve Ursić; Iva BjelišŠopingholičarkaZrinka Šarić Mužinić
Učenički dom ViroviticaDorijan BurcarModus - dvije haljineVojo Božić

Filmsko stvaralaštvo

SudionikAutorNaziv radaVoditelj
Dom učenika VukovarFilmska skupinaBijegŽeljimir Korolija
Učenički dom PulaArmin KalenderTamnija od siveŽeljko Bužleta
Muški učenički dom DubrovnikFilmska grupaAlexMiro Bronzić
Učenički dom TŠ ZagrebIvo Ćorić, Mato Šipura, David Špoljar, Karlo KaragićDomska ljubavMarina Vuković
Dom učenika srednje škole BjelovarVideo skupinaNemoguća misija /